گروه بازرگانی رادمان
جمعه , ۹ آبان ۱۳۹۹
سرخط خبرها
خانه / شکلات غلات رژیمی / تولیدی شکلات غلات رژیمی

تولیدی شکلات غلات رژیمی

تولیدی شکلات غلات رژیمی ، یکی از انواع شکلات است، که امروزه بر سرکار آمده است. این شکلات با اینکه رژیمی است انرژی زیادی به فرد می تواند و شخص می تواند بدون نگرانی بابت چاقی از این محصول استفاده کند.
شکلات، یکی از محصولات پرطرفدار در دنیاست. وقتی اسم شکلات را می شنوید، شاید در نظرتان شکلات های کاکائویی مجسم شوند، ولی همیشه تصورات شما درست نخواهد بود.
شکلات، انواع مختلفی دارد، یکی از این انواع برای افراد شکلات دوستی است، که نگران تناسب اندام خود نیز هستند، طراحی شده است، شکلات های رژمی هستند.
شکلات رژیمی، دارای دسته بندی های مختلفی است. شکلات غلات رژیمی یکی از این دسته هاست.

شکلات غلات رژیمی

ویژگی های شکلات غلات رژیمی

این نوع شکلات، از غلات کامل مانند جوی دو سر ساخته شده است، به همین دلیل بسیار انرژی بخش است. این شکلات به خاطر فیبری که دارد کلسرول خون را تنظیم می کند.
این نوع شکلات، قند و چربی بسیار کمی دارد. این محصول، می تواند با شیر مصرف شده و انرژی زیادی را به مصرف کننده بدهد، و می تواند یک میان وعده عالی برای همه باشد.
شاخص گلایسمی این نوع شکلات بسیار پایین است، این شاخص همان شاخص قندی شکلات می باشد.
این شکلات با این که شیرین است، ولی نسبت به شکلات های دیگر زیان کمتری دارد. این شکلات به هنگام خوردن زود در دهان خورد شده و به دندان نمی چسبد.رنگ این نوع شکلات زرد یا قهوه ای روشن است.

شکلات غلات رژیمی

بسته بندی شکلات های غلات رژیمی

در بسته بندی این شکلات، معمولا از بسته بندی لایلونی استفاده می شود. این بسته بندی به خوبی از محصول محافظت می کند. رنگبندی این بسته بندی، با توجه به برند تولید کننده شکلات متفاوت خواهد بود.
در جلوی بسته بندی، معمولا نام برند تولید کننده شکلات نوشته می شود. در پشت بسته بندی، معمولا ، مواد تشکیل دهنده به چند زبان مختلف نوشته می شود، همچنین توضیحاتی در مورد برند مربوطه نوشته می شود.

شکلات غلات رژیمی

تولید شکلات های غلات رژیمی

هدف از تولید شکلات غلات رژیمی ، ارائه سرویس به افرادی است، که عاشق شکلات هستند ولی وزن شان برایشان مهم است.
از این رو این نوع شکلات ها، برای اهداف رژیمی تولید می شوند. و پس از تولید در کارخانجات از روش های مختلف به دست مشتری میرسند.
شما می توانید این نوع شکلات را هم به روش سنتی و هم روش اینترنتی تهیه کنید.
شما می توانید، به راحتی با مراجعه به یک فروشگاه آن را تهیه کنید، یا با یک جستجوی ساده در اینترنت، با فروشگاه های اینترنتی آن آشنا شده، انواع مختلف آنرا ببینید، آن ها را با هم مقایسه کنید، و با توجه به سلیقه خود نوع مورد نظر خود را سفارش دهید، و آن را درب منزل تحویل بگیرید.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
گروه بازرگانی رادمان
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09125214798

مطلب پیشنهادی

پخش شکلات غلات رژیمی

شرکت پخش شکلات غلات رژیمی

شکلات از خوشمزه ترین محصولات غذایی است . از انواع شکلات می توان به نوع …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *